نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: موندم بهش بگم یا نگم؟ راهنمایی کنید

1075
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45019
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

موندم بهش بگم یا نگم؟ راهنمایی کنید

من ۲۵سالمه وشوهرم۳۳سالشه، ۶سال هم هست ک باهم ازدواج کردیم دوتابچه داریم. من تک دخترم ودوتا برادر دارم، چون شوهرم حساسه ب رفت وآمد اصلا اهل رفت و آمد نیستم باکسی فقط ی شب در میون میرم خونه مامانم و میام، چون نقطه ضعفم مادرپدرم هستن هر دفعه ک با هم دعوامون میشه اون میندازه گردن اونا و منو منع میکنه از رفتن ب اونجا، منم ی یک هفته ای ک بگذره بعدش بهش میگفتم ک میخوام برم و اونم منو بچه ها رو می‌برد خودشم شب میومد، الان دعوامون شده سر بد دلی های آقا، منم سر لج افتادم وگفتم این دفعه بهش رو نمیندازم، ببینم من اونجام نرم باز میخواد گردن کی بندازه و خودشو توجیح کنه.
    الان 1ماهو 1هفته ست ک نرفتیم اونجا، حالا من مادرپدرم میان خونمون ی سری میزنن ولی تااون نیومده میرن، دلم تنگ شده واسه خونه ی بابام آرامشی ک اونجاست هیچ‌جا نیست.
    الان اونم منتظره ک تا من بهش رو بزنم تا بیاد ولی دیگه خسته شدم بسکه از درخونه اونانیومده شروع ب غرغر میکنه، موندم چیکار کنم، ازطرفی هم مادرو پدرم غصه میخورن وتنهان...
    راهنمایی کنید دوستان

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : موندم بهش بگم یا نگم؟ راهنمایی کنید

سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک هست که این شرایط برای شما با فشار روحی زیادی همراه می باشد اما عزیزم دقت داشته باش که در این مسیر قهر کردن و یا بحث کردن های مکرر شما نمی تواند به هیچ یک از شما دو نفر کمکی کند و در این مسیر نیاز است که بددلی که شما بیان می کنید ، سبک ارتباطی شما و همسرتان ، نوع واکنش هایی که دارید ، دیدگاهای شخصی و... مورد بررسی قرار گیرد تا بتوانیم در این مسیر کمک کنیم تا بتوانید در مسیر تعامل باهم در مورد این موضوعات تصمیم گیری کنید .
    بهتر است خانواده را وارد اینگونه مشکلات نکنید چون می تواند حساسیت بیشتر همسرتان را به دنبال داشته باشد و در این مسیر در زمان مناسبی بدون به دنبال مقصر بودن و یا سرزنش و بی احترامی با ایشان صحبت کنید تا به صورت حضوری به زوج درمانگر مراجعه داشته باشید تا ما بتوانیم با بررسی دقیق این شرایط به هردوی شما برای ادامه مسیر کمک کنیم.
    شما و همسرتان نیاز است که زندگی مشترک را از زندگی خانوادگی جدا کنید و سعی کنید که مسیر زندگی خودتان را در پیش داشته باشید و میزان رفت و امدهای خود را به میزانی انتخاب کنید که به زندگی مشترکتان و نیازهای یکدیگر آسیبی وارد نشود .
    اما این بددلی که بیان می کنید اگر با شک و سوء ظن و کاهش روابط اجتماعی و بدبنی همراه باشد موضوعی هست که نیاز به بررسی سبک شخصیتی نیز دارد و نمی توان بدن بررسی دقیق در مورد آن نظری بیان کرد و نیاز به طی شدن روند درمانی دارد .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22685741

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45019
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : موندم بهش بگم یا نگم؟ راهنمایی کنید

سلام، شوهرم اصلا اهل اومدن جا مشاور و این چیزها نیست ب هیچ وجه
    لطفا راه دیگه ای رو پیشنهاد بدین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)